informacjeGdy poszedłem do specjalistycznego sklepu to okazało się, ze przyzwoity ale nie najlepszy system to wydatek co najmniej 3,3 tyś zł.

Podejrzany gość przecina wiązkę lasera albo podczerwieni i uaktywnia głośny alarm ewentualnie można połączyć to z jakimiś oświetleniem na podwórku. Piszę to, abyś mógł podjąć bardziej świadomą decyzję i nie przeżył zbyt dużego rozczarowania w momencie uruchomienia systemu. Oczywiście na psa też są sposoby - w starciu z profesjonalnym złodziejem niestety nie mamy najmniejszych szans.

Spokojnie patrzyli się prosto w kamerę, świecili w nią latarką, w żaden sposób się nie przejęli. • przydała by się jedna/dwie ukryte kamery, „patrzące” z innego miejsca. • mimo że kamery mają wbudowane tzw.

• to bardziej zabawka, bez zauważalnego wpływu na złodziei i bezpieczeństwo; pozwala jedynie obejrzeć co się wydarzyło - zerowy materiał dla policji (złoczyńcy najczęściej i tak będą zamaskowani) Zdaję sobie sprawę, że tego typu wpis można by jeszcze "rozbudować" ale nie było to moim zamiarem. W każdym razie nie ma przerw w pracy, nie zdarzają się resety lub inne dziwne zachowania.

Dużo prostszy wydaje się dostęp do urządzenia poprzez panel www. Oprogramowanie wewnętrzne to jedna z dystrybucji Linuxa - konfiguracja urządzenia w tym systemie jest po prostu banalna i nie ma sensu wiele niej wspominać. Oczywiście problemy te nie wystąpią w przypadku logowania się przez www.

Jeżeli ktoś mocno skomplikuje sobie hasło (a tak powinno być!), to będzie miał duże problemy z klawiaturą ekranową ponieważ obsługuje ona bardzo ograniczony zestaw znaków! Pełna specyfikacja kamery dostępna oczywiście na stronie dystrybutora. Usprawnia nam to znakomicie cały proces montażu bo odpada konieczność sytuowania kamer obok gniazdek prądowych.

Niezwykle przydatną opcją jest natomiast PoE (Power over Ethernet) czyli możliwość zasilania kamer kablem sieciowym (skrętką). Sam rejestrator nie jest duży i z wyglądu przypomina odrobinę większy domowy router. Rejestrator nie posiada dysku twardego (3.5") i należy go dokupić osobno.

Specyfikację techniczną pomijam - zainteresowani mogą ją znaleźć choćby tu lub na stronie dystrybutora. Chodziło także możliwość rejestrowania materiału video i archiwizowania tegoż materiału do minimum 30 dni wstecz. To właśnie tu pokażemy Wam, jak w prosty sposób.

Sprawdź, do czego Ty możesz wykorzystać nowe moduły! Jeśli masz problem z rozmieszczeniem kamer, skontaktuj się z nami przesyłając schemat bądź szkic Twojego budynku/mieszkania. Znajduje się w nim wiele przydatnych porad i uwag, które sprawią, że zamontowany system będzie najbardziej efektywny i bezpieczny.

Takimi śladami mogą być zapisy z monitoringu na którym zostanie nagrany włamywacz, samochód jakim przyjechał, itd. Badania wykazują, że włamywacze wybierają miejsca włamań pod kontem łatwości i dbają, aby nie zostawiać po sobie śladów. Dziś pojęcie telewizji przemysłowej zostaje powoli wypierane przez 'monitoring video' lub 'monitoring CCTV', co skuteczniej opisuje zakres i dziedzinę, którym mówi.

Aby zamówić jeden z proponowanych przez nas zestawów przejdź do formularza zamówień i wyślij zamówienie. Dodatkowo w pakiecie dołączone jest profesjonalne oprogramowanie NVR + CMS do nadzoru i zdalnego dostępu do zarządzania systemem. Prosty sposób montażu i uruchomienia, nie wymagające dodatkowych kabli/elementów - wszystko w zestawie.

W zestawie znajduje się 20m przewodu.

Top