odżywkiZe względu na wysoki poziom intensywności, trening ten przeznaczony jest dla osób, które wcześniej już ćwiczyły. PUMP - sztangi- to trening z wykorzystaniem sztangi różnych obciążeniach, mający na celu spalanie tkanki tłuszczowej, jak również wzmacnianie i kształtowanie mięśni całego ciała.

W programie zajęć wzmacnianie i modelowanie ciała, jak i ćwiczenia poprawiające koordynacje ruchową. Część ćwiczeń wykonywana jest z dzieckiem, które stanowi doskonałe obciążenie, część z akcesoriami fitness, a pozostała część to forma zabawy. Po takiej godzinie pozowania dziewczyny boli każdy mięsień jak podczas intensywnego treningu.

W Centrum Zdrowia i Sportu prowadzi zajęcia w wodzie dla pacjentek po mastektomii, pacjentów starszych oraz aqua-fitness, a także reha-fit oraz body-ball. Są to zajęcia prozdrowotne przeznaczone dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu (kręgosłup, stawy biodrowe, stawy kolanowe) oraz dla osób w wieku dojrzałym (+50) chcące na dłużej zachować sprawność. Dzięki nim nauczysz się jak poprawnie wzmacniać mięśnie głębokie tułowia, poznasz szereg wielostawowych ćwiczeń angażujących wiele partii mięśniowych, a także poprawisz ruchomość w stawach.

Równolegle z zajęciami przy muzyce oferowano siłownię jako alternatywę ćwiczeń dla mężczyzn, gabinety masażu, sauny suche i parowe oraz różnego rodzaju usługi dodatkowe, takie jak: zakłady fryzjerskie, kawiarnie itp. Oczarowana aerobikiem otworzyła swój fitness klub - FONDA'S STUDIO w Los Angeles Występując w telewizji, wydając książki i kasety wideo spowodowała, że ćwiczeniach aerobowych dowiedziały się miliony ludzi. Uważamy również, że klub fitness jest także miejscem spotkań, miejscem relaksu, miejscem gdzie można nawiązać nowe znajomości i w przyjemnej atmosferze spędzić czas i jednocześnie zadbać swoją kondycję fizyczną.

Sprawdź aktualny grafik zajęć w strefiefitness i wybierz odpowiedni trening w dogodnym dla Ciebie terminie. WOD to seria ćwiczeń, które należy wykonywać podczas danego treningu. Ponieważ w zajęciach nie występują żadne skomplikowane choreografie, polecane są każdemu kto chce poprawiać kondycję oraz wygląd swojego ciała, ale nie lubi skomplikowanych układów i kroków.

Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Power Pump, grupowe zajęcia w Strefie Siłowej, Body Workout, to jedne z wielu zajęć w Red Fitness, podczas których zbudujesz siłę swoich mięśni. Nasz Klub to dwa poziomy, na których mieszczą się sale do zajęć i ćwiczeń tak, abyś zawsze mógł znaleźć miejsce i zajęcia dla siebie.

Zajęcia podlegają rezerwacji, której należy dokonać przez stronę lub w recepcji klubu. Oświadczam, iż zostałem/-am poinformowany/-a, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Fitcomplex sp. Z. sp.k. Rolna 1 63-100 Śrem nip: 785-180-03-71, oraz że: czytaj dalej. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w treści umowy jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na trening wprowadzający, ustalenia jego terminu oraz jego przeprowadzenia.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do zapisu na trening wprowadzający dla Nowych Klubowiczów, ustalenia jego terminu oraz jego przeprowadzenia na podstawie art. Zapraszamy wszystkich mieszkańców tej części miasta Warszawa i nie tylko na wybrane zajęcia fitness, ćwiczenia w oddzielnej strefie ciężarów oraz strefie cardio lub chwilę relaksu w saunie czy solarium. To miejsce idealne dla osób świadomie odżywiających się lub będących na diecie, gdyż serwujemy posiłki i przekąski zupełnie pozbawione cukru oraz niezdrowych węglowodanów.

Top